• Demo
  • Demo

2. kolo soutěže družstev mini přípravek a přípravek

Napsal správce.

20.4. V Krnově proběhlo druhé kolo soutěže družstev atletů a atletek z přípravek a mini přípravek. Závodění se konalo v duchu štafet, úkolem bylo předat svému kamarádovi štafetový kolík co nejlépe a nejdřív ! 😀🏃‍♀️🏃
Děvčata z družstva mini přípravek vyhrály stříbrnou medaili ve štafetě 40 x 60 m a bronzovou ve štafetě 4 x 200 m ! 🥈🥉 Kluci běželi také skvěle, ve štafetě 4 x 60 m vybojovali také bronzovou medaili !🥉
Děvčata z družstva přípravek byla také úspěšná. Ve štafetě 4 x 60 m braly bronzovou medaili a ve štafetě 4 x 200 m získaly medaili stříbrnou ! 🥉🥈Kluci běželi výborně ve štafetě 4 x 60 m a získali bronzovou medaili. 🥉
V soutěži družstev v Moravskoslezském kraji po 2. kole jsou atletky z mini přípravek na 3. místě ! Kluci by ještě mohli zabojovat o lepší místo než sedmé 😀
Atletky z družstva přípravek, po druhém kole jsou také na výborném 3. místě a atleti se zatím umístili na 6. místě.
Přejeme všem hodně štěstí do závodů v dalších kolech Beskydského poháru a Atletické mini ligy !