• Demo
  • Demo

1.4. M ČR v krosu žactva a dorostu

Napsal správce.

1.4. M ČR v krosu žactva a dorostenců v Jablonné nad Orlicí. Na tuhle akci vyrazilo z našeho oddílu hned 17 borců. A jak se jim vedlo ? Nejde jinak, než všechny pochválit ! Protože, když jsme viděli trať, na které šampionát bude probíhat, tak jsme museli usoudit, že na náročnější trati v žactvu jsme snad ještě nebyli. Spousta kopečků nahorů, dolů, přeskok přes vodní příkop a díky deštivému počasí se trať stala blátivou a bahnitou. Musíme říct, že se všichni s tím poprali úžasně, včetně našich děvčat z přípravek, které startovaly na vloženém závodě. Holky se toho nebály a svůj kilometrový okruh skvěle zvládly ! Nejlépe se vedlo Magdaléně Bieleszové, která doběhla na 5. místě ! Po nich na mistrovskou trať vyrazily mladší žákyně, běžely 2 km a v těchto náročných podmínkách si skvěle vedla Gita Ostruszková, která se v konkurenci 109 závodnic umístila na výborném 8. místě !
Gratulujeme ! V první dvacítce si skvěle vedly také Nina Vodáková,15. místo a Tereza Lysková 20. místo. Do dvacítky, ve starších žákyních ,14. místem přispěla Šarlota Ochmanová. Michaela Ćmileová, dorostenka, si také výborně vedla již na trati o délce 3 km, když doběhla na výborném 10. místě ! Dorostenci museli zvládnout čtyři kilometrové okruhy. Naši běžci Filip Cienciala a Szymon Mitrenga se rovněž pustili do závodu s velkým úsilím, Filipovi se podařilo uspět a doběhnout na 14. místě, Szymon byl v cíli na 25 místě. Pro ostatní naše závodníky a závodnice to byla jistě cenná, běžecká zkušenost, která jim snad dodá elán do dalšího tréninku. Všem děkujeme za jejich výkony ve velké konkurenci všech účastníků mistrovství a děkujeme za reprezentaci oddílu ! 🤍💙 Článek: K. Sasyn
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.