• Demo
  • Demo

Marek Mistrem ČR v dlouhém horském běhu !

Napsal správce.

15.8. se do Krkonoš sjela běžecká elita se zemí Slovinska, Slovenska, Maďarska, Španělska, Francie, Švýcarska, Velké Británie Irska a také dokonce z Keni. V této mezinárodní konkurenci se postavil na start Světového poháru v dlouhém horském běhu Marek Chrascina. Světový pohár hostily Jánské Lázně. Marek musel zdolat trať dlouhou 22,05 km  s převýšením 1050 metrů a podal fantastický, běžecký výkon, když do cíle doběhl v čase 1:33:35 a získal tak bronzovou medaili v rámci Světového poháru. Marek byl nejrychlejším českým závodníkem, proto se také zároveň stal Mistrem České republiky v dlouhém horském běhu. Moc gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci oddílu ! Přejeme mnoho štěstí do dalších závodů !

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.