• Demo
  • Demo

Bronz z MČR na dráhové desítce!

Napsal správce.

Marek Krišica vybojoval 3. místo  na M ČR v běhu na 10 000 m na dráze ve slovenské Skalici  v čase 33:22.59 !

Jeho trenér Kamil Lubojacki k závodu napsal:

Na tomto mistráku jsme měli zastoupení v juniorské kategorii díky Markovi Krišicovi.
Mistrovství bylo spojeno se Slovenskou republikou, takže MČR proběhlo u našich východních sousedů na Slovensku ve městě Skalica.

Marek se vypravil v sobotu s kůží na trh bez jakýchkoliv předešlých testovacích závodů. Letos prostě závody nejsou, takže otestovat běžce jak na tom je, probíhá pouze v tréninku a tam jde jen o hrubý odhad.
Marek je poctivý v tréninku a v letošní sezóně byla příprava obzvlášť dobře odvedená, proto jsem tajně doufal v kvalitní čas a umístění.
Marek Krišica získal bronzovou medaili v na dráze v běhu na 10000m v čase 33: 22.59!!
S Markem jsme se dohodli, že poběží se záznamem tepové frekvence, abych mohl celý závod vyhodnotit. Jeho záznam tepu ze závodů vypovídá o naprosto profesionálním přístupu. Nazval bych to profesorským během, pěkně vzestupně až do cíle.
Na takhle dlouhých tratích je tento styl více než nutný. Bylo to vidět i v závodě kde se Marek pohyboval stále kolem osmého místa, později tempo stupňoval a na poslední dvoustovce rozhodl v souboji o své bronzové medaili.
Gratulace k medaili z MČR, jen tak dál Marku!!

Trenérovi Kamilu Lubojackému děkujeme za jeho skvělou přípravu běžců, v letošním roce, co závod, to medaile pro třinecký oddíl !

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.