• Demo
  • Demo

Běžci na MČR v Plzni předvedli fantastické výkony v osobních rekordech !

Napsal správce.

Na atletickém Mistrorství České republiky nás kromě zlaté Báry Sajdokové zastupovali také naši běžci, kteří doslova z malých žákovských závodníků vyrostli do republikové špičky v naší skupině 1. Běžecký Jablunkov. O tomto víkendu přesahovala teplota vzduchu 30°C, což jsou obzvláště pro běžce středních a dlouhých tratí mnohdy extrémně náročné podmínky pro závod. Přesto nezlomný Marek Chrascina se v sobotu 8.8. jako čerstvý Mistr ČR v Běhu do vrchu postavil na start trati 3000 m př.  a v osobním rekordu 8:56,73 doběhl na skvělém 4. místě do cíle. To ale není všechno ! V neděli dokonce běžel závod na 1500 m, kde se mezi elitními běžci ČR na této trati umístil na 7. pozici se skvělým časem 3:53,92 !

Další fantastický běžecký výkon na trati 1500 m předvedla Karolína Sasynová, která také doběhla do cíle v osobním rekordu 4:28,79 na celkovém 5. místě. Účast na této vrcholové atletické akci mezi těmi nejlepšími je také výborným výsledkem spolupráce s trenérem Kamilem Lubojackim, kterému děkujeme za přípravu a gratulujeme k výbornému výsledku !

Markovi a Karolíně děkujeme za kvalitní výkony a reprezentaci klubu !

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.