• Demo
  • Demo

27.6. - 28.6. M MaS ve vícebojích

Napsal správce.

Vojtěch  Turek  se stal  mistrem   Moravy a Slezska ve vícebojích v kategorii žáků,  Zina Pindorová  vybojovala  stříbro v dorostenkách !

O víkendu 27. – 28. 6. proběhlo v Třinci M MaS  ve vícebojích  všech kategorií.   Ve  velmi  vysokých teplotách, které dosahovaly 31°C a ve spojení  s  vysokou vlhkostí, bylo  obdivuhodné, jak všichni závodníci  v těchto náročných podmínkách  bojovali ve svých disciplínách.

Skvělé výkony  předvedl  Vojtěch Turek, který počtem  bodů  4252 se stal  v kategorii žáků mistrem Moravy a Slezska ve vícebojích. Výborný běžecký základ, který získal  ve skupině  1.běžecký Jablunkov,  prodal v běžeckých disciplínách, kde sbíral nejvyšší počty bodů, avšak maximum podal také v dálce a pochvalu zaslouží za zvládnutí disciplíny v tyči, s jejímž  trénování  teprve začal.

Další výbornou  vícebojařku  máme v  Zině Pindorové,  která si  svými   výkony vybojovala stříbrnou medaili  v počtu  4364 bodů.  Zina nejvíce bodů získala na trati 100 m př, další povedenou disciplínu měla  v závodu  na  200 m,  800 m, oštěp  a výšku.

Překvapením  u  mladších žáků mezi vícebojaři  je také Vojtěch Kulich, který svou bojovností získal krásné 5. místo. Také on,  na základě dobré  běžecké přípravy  ze skupiny  1. běžecký Jablunkov , získal hodně bodů v  běžeckých disciplínách,  v dálce skočil 4.59 cm  a kriketem hodil  41,68 m.

Ostatním třineckým závodníkům, kteří  mnohdy s  vypětím  všech svých sil  bojovali  za dokončení svých disciplín, děkujeme za jejich odhodlání a  účast na M MaS  ve vícebojích.

Velké  poděkování  patří  také všem rozhodčím a pořadatelům za jejich práci a organizaci.