• Demo
  • Demo

Krajský přebor družstev staršího žactva zahájen 1. kolem v Opavě 9.6.

Napsal správce.

Za nepříliš příznivého počasí se náš tým starších žáků a žákyň  odhodlaně postavil  svým soupeřům v závodě družstev .  Jelikož nadšení  pro závodění vládlo  naprosto ve všech týmech, byla opravdu znát na našich závodnících  touha  předvést se co nejlépe a uspět.  Nervozita u některých našich dětí byla znát, přesto  tým chlapců po prvním kole vybojoval skvělé  4. místo. Nejvíce bodů  pro družstvo chlapců získal  Vojtěch Turek ze skupiny  1. Běžecký Jablunkov. Na děvčatech se nervozita z jednoho z prvních velkých závodů více projevila na jejich výkonech, přesto vybojovaly  sympatické  8. místo ze 14 družstev děvčat.  Nejlépe  si vedla třinecká  Adéla  Zwrtková, která svými výkony přinesla týmu děvčat skvělých 19 bodů. Obrovským překvapením v závodu o tyči byla Kamila Rohulánová, které se povedlo skočit 2.26m, přičemž svůj osobní rekord si tím  výrazně vylepšila a její nadšení z povedeného skoku vykouzlilo úsměv i na tvářích ostatních účastnících závodu.

Všem děkujeme za výbornou snahu, za hezké výsledky bodujícím závodníkům a budeme se těšit na příští kolo, které bude 7.7. ve Vítkovicích. Atletice zdar !

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.