• Demo
  • Demo

MČR 22 a 5 medailí pro Třinec

Napsal správce.

5 cenných kovů pro Třinec!!! O víkendu proběhlo MČR do 22let. Nejcennější dvě zlaté medaile získala Aneta Chlebiková na 5000m a 1500m. Aneta v obou bězích zvítězila způsobem start cíl. Třetí zlato získal Marek Chrascina na 3000mpř. a potvrdil dominanci na této trati. Stříbro získala Karolína Sasynová na 1500m. Doběhla hned za Anetou a zajistila pro třinec "double" v této disciplíně. pátou medaili získal František Buba v trojskoku. Osobní rekord 15,17 ho posunul na 3. místo. Skvělé 5. místo získala Klára Teofilová v trojskoku a 13. místo Hana Bruková v kladivu. Smůlu měla jen Bára Sajdoková ve výšce, kde se nedokázala srovnat s rozběhem a skočila jen 164cm tím její medailové naděje skončili. Velké díky patří trenérům, kteří až na Kamila Lubojackého, nejsou třinečtí. Jsou to trenéři ze Sportovního gymnázia a Vítkovického klubu v Ostravě. Aleš Duda (Bára Sajdoková) Vladislav Černý (Aneta Chlebiková) a trenér Jan Kervitzer (Marek Chrascina). Velkou zásluhu má bezesporu Kamil Lubojacki, kterému skoro všichni běžci prošli nebo jsou v tréninkové skupině v Jablunkově. Spolupráci s DDM Jablunkov a tím teda s 1běžeckýjablunkov si velmi vážíme. Jejich práce se promítá výrazně do výsledků třineckého oddílu a bezesporu si zaslouží velký dík.

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.