• Demo
  • Demo

Vítězství v lize bylo na dosah

Napsal správce.

2. kolo 1. ligy v Třinci dopadlo skvěle. Obě družstva obsadila 2. místo. Chlapi dělilo 12,5b od vítězství. V porovnání se skvělou Opavou to je skvělý výsledek. Začátek ale pohodový nebyl půl hodiny před prvním výstřelem přestaly fungovat buňky a dost velká nervozitka byla na světě. Naštěstí se ale podařilo na závadu přijít a 5min před prvním startem jsme byli připraveni. Vše má ale své kladné stránky a tou bylo to, že jsem byl před svou první disciplínou skvěle rozcvičen a namotivován :-). Jenže, pokud tedy začnu mužským družstvem, nebudu o svých výkonech mluvit jako první,
protože nejlepším bodovačem chlapů se stal František Buba se skvělými 29,75 b. Franta byl 6. na dálce, vyhrál trojskok a představil skvělou běžeckou formu na 100m, kdy vyhrál výrazným osobním rekordem 10,88, jen o 4 setiny zůstal za juniorským oddílovým rekordem legendy třineckého sprintu Valtr Pilch. O bod a třičtvrtě méně jsem vybojoval já na výšce, trojskoku a překážkách, konečně utrpělo mé závodnické ego a posílilo se sebevědomí trenéra :-) třetí nejlepší bodovač byl Tomáš Lichý se 16b, slovenská posila Adrián Pavelka přidal 12,5b. Vítězi svých disciplín dále byli: Lukáš Labaj v kladivu a Marek Chrascina na 3000mpř.

I 20b by děvčatům stačilo na vítězství nebýt absence Bája Sajdoková a Karolína Sasynová, u které zůstanu. Děvčata totižto reprezentovala ČR na mezistátním utkání ve Slovinsku. Bára skočila 179 a Kája běžela 1500m za 4:37,24. Obě své disciplíny vyhrály, za což jim patří velká gratulace!!
Když se vrátím k lize, opět byla nejlepší bodující Tereza Douchova, která vybojovala dívkám 23b, tj. stejný příděl bodů jako v předešlém kole. Další platnou posilou byla se 16ti body slovenka Miriamka Cidoríková z 200m, 400m a štafety. 15 bodu do konečného součtu přidaly Eva Galaczová 800m, 1500m a štafeta a Pája Falharová ze 100m, 200m a štafety. Svou disciplínu vyhrála Lucie Červenková v trojskoku. Za zmínku určitě stojí a štafeta složená z mladších a starších žákyň Anika Bojková, Klaudie Kulichová, Sikorová a Tereza Sojková, která urvala cenné 3body.

Moc rád bych poděloval všem, kteří se postarali o to, že jsme vše zvládli. Bohouš Kyselý pečlivě stadion připravil a Emilka zvládla být vedoucí družstva, dělat závodní kancelář a navíc řešila rozhodčí, za což zaslouží poklonu. Opět se dostávám k myšlence, že je potřeba člověk, který bude koordinovat rozhodčí a technickou četu na každých závodech. Pokud o někom víte, budu rád za typ. Včera jste byli skvělí!!
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.