• Demo
  • Demo

Aneta Chlebiková má stříbro

Napsal správce.

O víkendu 17. - 18. 2. se konalo Mistrovství ČR v atletice. Pro Třinec získala stříbrnou medaili Aneta Chlebiková v osobním rekordu 9:53,15. Aneta se od začátku nebála běžet na předních příčkách a vyplatilo se. Velká gratulace také pro trenéra Kamila Lubojackého. V trojskoku nás reprezentoval František Buba, který měl rovněž našlápnuto na skvělý výkon. Velký počet přešlapů mu ale přidělil 8. místo výkonem 14,52m. Druhý den byla připravena na souboj Karolína Sasynová. Naše dorostenka si doběhla v kvalitním závodě pro šestou příčku. čas 4:38,39 patří mezi dorostenkami k nejlepším. Proto se budeme na  Karolínu i Františka těšit následující víkend v Ostravě při MČR jun. a dor. kategorií.

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.